.                                               *  در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید !   فروش و پشتیبانی 0 تا 100 خدمات ما به صورت آنلاین اینترنتی انجام می گردد  *

1. ارسال سفارش

در قسمت سفارش طراحی وب سایت می توانید بستۀ مورد نیازتان را انتخاب نمایید (می توانید امکانات مورد نیاز خود را به آن اضافه کنید) ویا می توانید قیمت سفارشتان را در صفحه برآورد هزینه محاسبه نمایید.

2. ملاقات حضوری

به صرف یک لیوان چای داغ و آشنایی با استاندارها و سطح توانایی اجرایی تیم و محیط کار و بررسی و تحلیل اولیه وب سایت. (در صورتی که نمی توانید به صورت حضوری تشریف بیاورید از این فرم آنلاین استفاده کنید )

3. بررسی و تحلیل اولیه وب سایت

مخاطبان وب سایت، هدف از راه اندازی وب سایت، نحوۀ رشد و توسعۀ وب سایت، تحلیلی محتوای اولیه و ساختار اصلی سایت، طرح اولیۀ منو ها و صفحات وب سایت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

4. عقدقرار داد و پیش پرداخت

قرار داد به صورت آنلاین در پروفایل شما قابل مشاهده است، برای پیش پرداخت 50% از مبلغ کل قرار داد دریافت می شود. ( صفحه پرداخت آنلاین )

5. قرار دادن روز شمارِ افتتاح سایت

بعد از عقد قرار داد در صورت تمایل یک روز شمار روی صفحۀ وب سایت شما قرار خواهد گرفت که در آن تعداد روز باقی مانده تا افتتاح وب سایت مشخص می شود.

6. طراحی گرافیکی قالب وب سایت

در این مرحله یک بستۀ گرافیکی شامل فونت ها، آیکون ها، پالت رنگ، سایز ها و فایل گرافیکی صفحۀ اصلی وب سایت برای مشتری ارسال می شود.

7. اعمال تغییرات

بعد از مشاهده و بررسی بستۀ ارسال شده در صورت بروز تغییرات، مشتری تغییرات را برای ما ارسال می کند تا قالب مجدداً اجرا شود.

8. تایید نهایی قالب وب سایت

تغییراتِ قالب وب سایت تا رضایت مشتری ادامه پیدا خواهد دارد تا قالب تایید نهایی شود.

9. کدنویسی

بعد از تایید نهایی قالب، کدنویسی سایت مطابق با استانداردها و موارد ذکر شده در قرار داد شروع می شود.

10. بارگزاری و کنترل کیفیت نهایی

بعد از بارگزاری، وب سایت در چهار مرحله کنترل کیفیت می شود. 1. کنترل کیفیت سرعت وب سیات 2. کنترل کیفیت امنیت وب سایت 3. کنترل کیفیت قالب وب سایت 4. کنترل کیفیت کد نویسی و استانداردها

11. نمایش وب سایت

سایت آمادۀ نمایش به مشتری است.

12. تسویه حساب

در این مرحله تسویه حساب ( 50% از کل قیمت قرار داد ) دریافت خواهد شد تا روال پشتیبانی آغاز شود.

13. جلسۀ آموزش مدیریت و رونق وب سایت

در این جلسۀ آموزشی که در محل پارسی وب انجام می شود نحوۀ مدیریت وب سایت و وارد کردن اطلاعات آموزش داده خواهد شد ( در صورتی که نمی توانید به صورت حضوری تشریف بیاورید فایل آموزشی ارسال می گردد ).

14. پشتیبانی و رفع معایب یا تغییرات احتمالی

بعد از بارگزاری وب سایت به مدت یک سال معایب احتمالی از طریق سیستم پشتیبانی فنی برطرف خواهد شد. ( پشتیبانی سایت )

15. ثبت سایت در گوگل و افزایش رتبه

برای رونق و افزایش مخاطب وب سایت ما به شما کمک خواهیم کرد ...